ROWERY ELEKTRYCZNE OAZ TRADYCYJNE KAZIMIERZ DOLNY

W ofercie mamy do wypożyczenia najwyższej klasy rowery elektryczne, które charakteryzują się najnowocześniejszymi systemami napędowymi, dużym komfortem jazdy oraz dalekim zasięgiem.

Posiadamy obecnie 8 rowerów elektrycznych i 4 zwykłe renomowanych firm
Oferujemy rowery z silnikiem centralnym, wyposażone w hamulce hydrauliczne i przednią amortyzację.

Realny zasięg przy jeździe ze wspomaganiem wynosi 60– 120 km na jednym ładowaniu (w zależności od wybranego trybu wspomagania jazdy). W przypadku wyczerpania się zasilania możliwa jest dalsza jazda i dojazd do miejsca docelowego.

Haibike sduro trekking 4.0 4 szt. rozmiar ramy M i L
Haibike sduro trekking 2.5 4 szt. rozmiary ramy S , M
Maxim 4 szt. rozmiary ramy M i L

Wypożyczalnia rowerów w Kazimierzu Dolnym

Rowery-elektryczne-oraz-tradycyjne-kazimierz-dolny-1-1024x717

Haibike

rower elektryczny
Rowery-elektryczne-oraz-tradycyjne-kazimierz-dolny-2-1024x706

Haibike

rower elektryczny
Rowery-elektryczne-oraz-tradycyjne-kazimierz-dolny-3-1024x699

Haibike

rower elektryczny
Rowery-elektryczne-oraz-tradycyjne-kazimierz-dolny-4-1024x717

Haibike

rower elektryczny
Rowery-elektryczne-oraz-tradycyjne-kazimierz-dolny-5-1024x703

MAXIM

rower standardowy

Już dziś wyrusz na spotkanie z przygodą dzięki naszym rowerom z napędem elektrycznym. Poznaj magię krainy wąwozów lessowych, Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, czy wyjątkowej architektury bogatej w lokalne zabytki kulturowe. Liczne wąwozy, wydmy lessowe, strome krawędzie „kanionu” i płaskie, malownicze tereny kotlin sprawiają, że nie ma tu miejsca na monotonię i przewidywalność. Z nami poznasz, czym jest radość czerpana z aktywnego wypoczynku na łonie natury – z dala od uciążliwego zgiełku miasta.
W naszej ofercie posiadamy nowoczesne rowery elektryczne renomowanej niemieckiej firmy Haibike.

Jak to działa?
Oferujemy innowacyjną i unikatową atrakcję – stacjonarną oraz mobilną wypożyczalnię rowerów wspomaganych elektrycznie segmentu premium renomowanej niemieckiej firmy Haibike.

Rower elektryczny jest rowerem dla każdego, bez względu na wiek, płeć, sprawność czy kondycję fizyczną, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Nasze rowery posiadają silniki centralne renomowanej firmy Yamaha i  pozwalają na swobodny podjazd pod każde napotkane wzniesienie. Wspomagają naszą siłę pedałowania do 280%, co w znacznym stopniu zmniejsza wysiłek wkładany w jazdę po stromych ścieżkach i górzystych terenach. Wydajna bateria wystarczy nam na około 60 km intensywnej jazdy pod górę i do nawet 120 km jazdy po ścieżkach rowerowych.

Facebook